MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 9951294
nr 995 1294
Fåtölj
1950-tal, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:11:06
16/11 15:22:02
16 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal